Eskişehir Doğalgaz Tesisat | Çağ Doğalgaz | Eskişehir Kombi Tesisatı

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Öncelikle bir evde uzun yıllar boyunca kullanılacak bu sistemi  emanet etmek için mutlaka güvenilir bir firma ile anlaşmanız lazım. Bu aşama çalışacağınız firmanın tecrübeleri, yaptıı işleri, müşterilerinden gelen geri bildirimleri inceleyerek kendiniz için en uygun firmayı seçebilirsiniz. 

Hayır, doğalgaz tesisatı işlerinde hizmet verebilmek için mtlaka yetki belgesine sahip bir firma ile çalışmanız gerekir. 

İzole boru tesisatı, sıcak suyun ve soğuk suyun borularda taşınırken kaybettiği ısı değerini ortadan kaldırır. yani kışın kombi çalıştığında dışarıdan gelen soğuk havadan etkilenmeyen borulardan geçen sıcak su peteklere ve çeşmelere daha güçlü şekilde ulaşır ve bunun için ektra güç sarf etmesi gerekmediği için de faturalarınızda kısa sürede tasarrufun etkilerini göstermeye başlar.

Kaskad sistemi, tüm kombilerin birbirine bağlanarak tek bir beyinden çalıştırılması sistemidir. Bu sistemde ilk kombi çalışır ve su sıcaklık seviyesini istenilen seviyeye getirmeye çalışır. Eğer yeterli gelmezse ikinci ardından üçüncü ve diğer kombiler devreye otomatik olarak girerek çalışmaya başlar. 

Toplam 1 sayfa icerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım